А. Садовий: «Ідея тиску на громаду Львова не вивітрилась з голів державних чиновників» Прес-служба ЛМР

Після рішення комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, в якому вкотре наголошувалось про критичну ситуацію з ТПВ у Львові, та що подальше блокування міста загрожує виникненням надзвичайної екологічної ситуації, правоохоронні органи порушили кримінальні провадження та почали викликати на допити членів комісії. Про це у своєму щотижневому зверненні сказав міський голова Львова Андрій Садовий.


«Цього тижня відбулось кілька показових ситуацій, які демонструють, що ідея тиску на громаду Львова не вивітрилась з голів державних чиновників.

Особливо цинічною виглядає реакція на рішення нашої комісії з надзвичайних ситуацій, в якому ми вкотре попередили державну владу, що подальше блокування міста загрожує виникненням надзвичайної екологічної ситуації. Після цього правоохоронні органи порушили кримінальні провадження та почали викликати на допити членів комісії з надзвичайних ситуацій. Така технологія від української влади це вже певне ноу-хау - спочатку заблокувати вивіз сміття, а потім порушити кримінальну справу за його невивіз.

Мало того поліція вимагає від міської влади надати особисті дані журналістів та громадських активістів, які були присутніми на засіданні комісії. А це вже переходить межі здорового глузду», - наголосив у своєму щотижневому зверненні міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Серпня, 2017 Середа
22 Серпня, 2017 Вівторок
більше новин