«ЛМР і ЛМКП «Львівводоканал» будуть сприяти отриманню технічних умов у мінімальний термін, щоб мешканці підключались до центрального колектора», - С.Бабак Романа Куць

Учора, 20 вересня, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства і директор ЛМКП «Львівводоканал» провели зустріч з мешканцями вул. Тракт Глинянський. Нагадаємо, на цій вулиці призупинено роботи та наразі не відновлено транспортне сполучення, оскільки мешканці не підключилися до центрального колектора, що не дозволяє асфальтувати вулицю. Відтак на зустрічі з мешканцями їм пояснили, що завдання міста – прокласти каналізаційний колектор, а жителі підключаються до нього індивідуально та за свій кошт. У ході зустрічі повідомили, що роботи на вул. Тракт Глинянський планують завершити до 1 жовтня.


«Учора ми з директором ЛМКП «Львівводоканал», депутатом міської ради, представником фірми, що виконує роботи, провели зустріч з мешканцями вулиці Тракт Глинянський і прилеглих вулиць. Людям ми пояснили, що Львівська міська рада і ЛМКП «Львівводоканал» будуть сприяти отриманню технічних умов у мінімальний термін, щоб мешканці підключались до центрального колектора.

Плануємо до 1 жовтня цю дорогу закрити і завершити там роботи. Люди мають особисто підключатись до мереж каналізування. Мешканці підключатимуться кожен індивідуально, залежить від того, коли і хто оформить документи та оплатить послуги. Це їх приватна власність, місто їм надало допомогу – проклало каналізаційний колектор, але підключитись люди вже мають за свої кошти і у ті терміни, які вони вважають за потрібне», - зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Найпопулярніші новини сьогодні

12 Жовтня, 2017 Четвер
11 Жовтня, 2017 Середа
більше новин