Голландський фермер вирощує на Львівщині салат (відео)

Єдиною в Україні аграрною компанією з повністю іноземними інвестиціями керує Майкл Хондерс.


«Перша в Україні компанія із повністю іноземними інвестиціями забезпечує українців салатом», – повідомили сьогодні, 5 квітня, «тележурналісти, які також розповіли подробиці:

«Завдяки голландському аграрію львів’яни зможуть їсти український салат взимку. Майкл Хондерс – голландський фермер, який керує першою і єдиною в Україні аграрною компанією з повністю іноземними інвестиціями. Компанія розташована недалеко від Львова.

Майкл розповів про те, як вони звикли вирощувати салат у Голландії, і чого в Україні це робити не просто, проте можна і потрібно. Голландець поділився проблемами, з якими зіткаються іноземні компанії в Україні:

«Упродовж дня всередині майже 20 градусів. Ми маємо створити умови для салату, щоб він ріс увесь день. Але йому це подобається. Рослини розміщені на воді. Коріння – повністю у воді.

Усю їжу рослини отримують корінням із води. Тому, великою мірою, нам тут нічого не потрібно робити.

З того боку ми вирощуємо паростки. Пересаджуємо їх на більші платформи, щоб вони мали більше місця. Переважно тільки перевіряємо, щоб клімат був відповідний. І чекаємо, поки вони виростуть.

Приємно бачити як із насіння, з нічого, виростає те, що люди зможуть їсти. Ми вважаємо, що немає сенсу везти свіжі продукти аж за 3000 кілометрів, коли ви можете виростити їх тут.

Думаю, це найголовніше, тому що маємо такий самий проект у Грузії. І через ту саму причину – там немає місцевих виробників, особливо в зимовий період. Скажімо, в Україні багато вирощують, але влітку. А щодо нас, то ми можемо вирощувати 365 днів на рік.

У Грузії значно краще випрацюване законодавство, правила, закони у них справді вимогливі та однакові для всіх. Так, для українців ситуація покращується, але вони насправді далеко позаду, якщо подивитися на стандарти.

Тому ще є багато над чим працювати, але я бачу, люди дійсно хочуть змін. Тож вони працюють над цим.

Секрет … Якщо це секрет, то я не можу його вам розповісти. Скажімо, це саме так, як ми звикли вирощувати. Це не дуже відрізняється від того, як є назовні, тільки те, що ви тут бачите, це можливість захистити рослини від усього: дощу, граду, снігу, температур. 

Найбільша наша перевага – ми вирощуємо цілорічно. Наші клієнти знають, що упродовж року завжди та сама якість. І це для нас продукт, який можемо постачати весь рік. Не має значення, чи це грудень, і лежить 2 метри снігу, чи липень, коли ззовні 30 градусів. Ми матимемо той самий салат.

Скажімо, купити технології не так вже складно. Всі охочі можуть придбати технології, але треба також вміти ними користуватись. Ви можете дати кожному автомобіль, але це не означає, що кожен вміє керувати. Тому вважаю, що це користь від голландських фермерів, бо вони послуговуються цими знаннями вже протягом багатьох років, тож знають, що робити. Отже, тут є можливість мати землю, великий ринок.

Щоб запустити цей бізнес, необхідні тільки знання, аби переконатися, що продукт вирощують правильно, щоб отримати максимальну продуктивність. Я думаю, це голландська особливість. Отже, так ми це вирощуємо.

Сьогодні тут ми вирощуємо тільки салат і деякі трави, ще намагаємося культивувати руколу. Це нормально, у Нідерландах ми звикли спеціалізуватися на одній культурі.

Спочатку у нас працювали місцеві аграрії, які знали, що вони роблять, це дійсно допомогло, це важливо. Місцева влада також багато чим допомогла. Тут, у Буську.

І Європейська Бізнес Асоціація. На початку вони також нам допомогли розібратися що до чого. І вони не починали тут без будь-яких знань. Таким чином, це річ, яку ви повинні знати і готуватись до неї. Ви маєте знати, що робите. Коли ми починали, я знав це досить добре. Це та річ, що привела нас туди, де ми є зараз.

Ви не можете просто зробити щось. Коли ми починали, то дозвіл на імпорт довелось чекати півроку. У Нідерландах ці стандартні речі ми залагоджуємо впродовж декількох днів.

Таким чином, такі моменти все ускладнюють, але торік ми як і раніше імпортувати частину, і це зайняло вже декілька тижнів. Все вдосконалюється, ви на правильному шляху, але попереду ще багато роботи».

Про це повідомили сьогодні, 5 квітня, на «Громадському телебаченні».

Найпопулярніші новини сьогодні

29 Травня, 2017 Понеділок
28 Травня, 2017 Неділя
27 Травня, 2017 Субота
26 Травня, 2017 П'ятниця
більше новин