Львівщина отримала на підтримку аграріїв 6,8 млн. гривень

Конкурсна комісія розпочне приймання заявок на участь у конкурсі у день оприлюднення оголошення у друкованих засобах масової інформації.


Як повідомили сьогодні, 12 квітня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз розповіла у вівторок:

«Львівська область отримала 6,8 млн. гривень для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі. Зокрема гроші передбачені на компенсацію  відсоткових ставок залучених аграріями кредитів.

Цими коштами можуть скористатися малі та середні сільськогосподарські підприємства. Компенсація надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами у розмірі 50% облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами. 

З врахуванням облікової ставки Нацбанку на сьогоднішній день – 22% річних, аграрії зможуть одержати компенсацію в розмірі 11% річних. Рішення про надання підтримки прийматиме конкурсна комісія, яку створено у департаменті агропромислового розвитку. Конкурсна комісія розпочне приймання заявок на участь у конкурсі у день оприлюднення оголошення у друкованих засобах масової інформації».

Найпопулярніші новини сьогодні

29 Травня, 2017 Понеділок
28 Травня, 2017 Неділя
27 Травня, 2017 Субота
26 Травня, 2017 П'ятниця
більше новин