На сесії облради прийняли програму енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини

На реалізацію заходів програми енергозбереження для бюджетної сфери нашої області у 2016 році передбачено кошти обласного бюджету в обсязі 10 мільйонів гривень.


«Сьогодні, 31 травня, на засіданні сесії Львівської обласної ради прийнято програму енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016-2020 роки», – повідомили в середу в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Представляв програму директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації Михайло Мельник, який зазначив:

«На реалізацію заходів програми у 2016 році передбачено кошти обласного бюджету в обсязі 10 мільйонів гривень.  Ці видатки будуть спрямовані на реалізацію як організаційних, так і  комплексних технічних заходів.

Зокрема, ці кошти скерують на проведення енергетичних обстежень та аудитів, термомодернізацію будівель, заміну вікон, дверей, реконструкцію систем опалення, освітлення, вентиляції та інші потеби. В результаті виконання зазначених заходів заплановано досягти скорочення споживання енергоресурсів, забезпечити належний рівень кліматичного комфорту в будівлях, зменшити негативний вплив на довкілля, сформувати ощадливе відношення до споживання енергоресурсів».

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Травня, 2017 Понеділок
21 Травня, 2017 Неділя
більше новин