Президент України взяв участь у відкритті на Львівщині заводу японської компанії (+відео)

Петро Порошенко запевнив у четвер, що відкриття заводу «Fujikura» має стати потужним сигналом для всіх інвесторів, готових повірити в нашу країну.


Президент України Петро Порошенко, який прибув сьогодні, 14 квітня, з робочою поїздкою до Львівської області, взяв участь у відкритті в селі Підрясне в Яворівському районі підприємства японської компанії «Фуджікура». Глава держави запевнив у своєму виступі: «Відкриття заводу «Fujikura» у Львові має стати потужним сигналом для всіх інвесторів, готових повірити в нашу країну! Новітні японські технології дозволять використовувати на енергогенеруючих підприємствах наше вугілля, в тому числі видобуте на Львівщині».

Про це повідомили сьогодні, 14 квітня, на «Радіо Свобода», де також нагадали: «16 вересня 2015 року виконавчий директор компанії «Фуджікура» Ічіро Камада на брифінгу в Києві заявив, що компанія інвестує 6 мільйонів доларів у будівництво заводу на Львівщині. За словами Камади, спочатку на підприємстві працюватиме 300 людей з перспективою зростання чисельності співробітників до трьох тисяч. Японська компанія «Фуджікура» виробляє електрообладнання та автозапчастини. Інвестиційний проект компанії у Львові є частиною її європейської програми бізнес-розвитку».

Президент України Петро Порошенко заявив також  сьогодні, 14 квітня, у своєму виступі на відкритті в селі Підрясне в Яворівському районі підприємства японської компанії «Фуджікура»:  «Незважаючи на те, що Україна веде війну, захищаючи свій суверенітет, свою незалежність, свою територіальну цілісність, ми повинні бути переконані, що це найкраще місце на світі, куди японська компанія Fujikura повинна робити інвестиції... Інвестиції Fujikura будуть у Львівській області, інвестиції Fujikura будуть в Україні і 550 нових робочих місць – це тільки перший етап».

Про це повідомили сьогодні, 14 квітня, на телевізійному каналі «112 Україна», де також нагадали: «Як відомо, японська компанія «Fujikura» відкриває фабрику по виробництву компонентів для автомобілів в Яворівському районі Львівської області».

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Травня, 2017 Понеділок
21 Травня, 2017 Неділя
більше новин