«Ця ділянка – власність фірми СТР. У вівторок плануємо виїзд для роз’яснення ситуації», - Г. Васьків про Індустріальний парк Максим Бадік

За останні дні серед громадськості району Рясне виникло чимало дискусій щодо території, відведеної Львівською міською радою під будівництво Індустріального парку. Ситуацію прокоментував заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань.


«Наша думка – ми маємо права, бо продали цю земельну ділянку. Сьогодні ситуація дійсно конфліктна. Рясне-Руська громада має претензію щодо цієї ділянки. Ми плануємо на вівторок виїзд для роз’яснення ситуації, для спілкування з громадою. Формуємо групу зі своєї сторони, яка зможе більш детально пояснити ситуацію, як це все відбувалося. Паралельно плануємо також зустрітися з головою обласної ради, щоб також була його підтримка у ситуації. Просто потрібно знайти баланс і пояснити людям, як воно все виглядало.

На сьогоднішній день це земельна ділянка фірми СТР (голландська компанія СіТі Парк Львів перемогла в інвестиційному конкурсі на будівництво парку – прес-служба ЛМР), що викупила її у Львівської міської ради. Не думаю, що є якась загроза – потрібно дослідити питання більш детально та провести роз’яснювальну роботу. Потрібно далі залучати інвестиції в Україну та підтримувати інвестора, що планує вкладати мільйони євро, запустити економіку та створити нові робочі місця, що, в першу чергу, буде корисним для Рясне-Руської громади», - зазначив Геннадій Васьків.

Нагадаємо, ТзОВ «СіТіПарк Львів» є філією голландської компанії «СТР». Вона відома як один з найбільших забудовників і власників індустріальних парків, посідаючи 4 місце в Європі і перше – у Чехії.

ТзОВ «СіТіПарк Львів» – переможець інвестиційного конкурсу з будівництва індустріального парку «Рясне-2». Згідно з бізнес-планом інвестора, він планує вкласти у будівництво майже 50 млн євро і розмістити на 100 тис кв м близько 20-30 компаній – здебільшого, іноземних, але обіцяють залучати й місцеві. Загалом, для Львова це означає понад 3 тис нових робочих місць – окрім тих, які працюватимуть в рамках індустріального парку, багато львів’ян також отримають роботу при будівництві, обслуговуванні, приготуванні їжі, транспортуванні.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Серпня, 2017 Вівторок
більше новин