У Львові проходить міжнародний семінар з питань реформування оборонно-промислового комплексу

У семінарі в Національній академії сухопутних військ беруть участь делегація Міжнародного секретаріату НАТО, представники підприємств «Укроборонпрому», Міноборони й Генштабу Збройних Сил України.


«Сьогодні, 1 червня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочався триденний міжнародний семінар з питань реформування оборонно-промислового комплексу та взаємодії з органами виконавчої влади», – повідомив у середу «Щоденному Львову» підполковник Вадим Бакай з регіонального медіа-центр міністерства оборони України, який також розповіли подробиці:

«У заході беруть участь члени делегації Міжнародного секретаріату НАТО, представники підприємств «Укроборонпрому», міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної академії сухопутних військ та органів місцевої влади. Заступник генерального директора «Укроборонпрому» зі зовнішньоекономічної діяльності Денис Гурак пояснив, що семінар з трансформації оборонної промисловості, який організовано спільно з «Укроборонпромом», міністерством оборони України за сприяння керівництва Національної академії сухопутних військ, стане дієвим поштовхом для початку цього процесу в державі.

Денис Гурак також зазначив: «Ми сподіваємося, що рівень представництва іноземних країн та компаній з Європи та Америки на сьогоднішньому форумі, призведе до правильного, якісного та дієвого поштовху до трансформації оборонної промисловості, а саме – реформування ОПК, яке є нагальною потребою сьогодення». 

Своєю чергою, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський запевнив: «Для Львівщини цей захід є надзвичайно важливим, оскільки ми відчуваємо, що наша область є не лише місцем підприємницької діяльності, проведення різних наукових та творчих дискусій, а центром ділової активності України та загалом Європи. Так, минулого тижня ми проводили потужні заходи із аграрного бізнесу, буквально вчора – з деревообробки, а сьогодні вже – військово-промисловий комплекс. Це означає, що у нас є дуже добрий потенціал, та те, що визначені нами пріоритети є правильними».

Натомість начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, генерал-лейтенант Павло Ткачук, зауважив: «Виконання завдання міністра оборони України щодо проведення на базі Академії цього семінару є важливим та відповідальним. Адже для участі у цьому форумі залучено як вітчизняних військових підприємців, так й іноземних представників. Це чудова нагода обмінятися досвідом, що буде рушієм до розвитку оборонного комплексу як в плані створення нових видів озброєння та військової техніки, так і модернізації існуючих зразків».

Найпопулярніші новини сьогодні

29 Травня, 2017 Понеділок
28 Травня, 2017 Неділя
27 Травня, 2017 Субота
26 Травня, 2017 П'ятниця
більше новин