У Львові розпочався Весняний діловий форум

Голова ЛОДА Олег Синютка запевнив, що саме в нашій області є всі передумови для того, щоб стати успішними.


«У Львові розпочав роботу Весняний діловий форум «Зміна траекторії розвитку. Нові стратегії, інструменти та ринки», – повідомили сьогодні, 15 квітня, в прес-службі  обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

Учасників Форуму привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Очільник області запевнив: «Саме на Львівщині є всі передумови для того, щоб стати успішним. Львівщина не обділена увагою високопосадовців. Дві області, які Президент відвідує найчастіше: це Донеччина, тому що він Головнокомандувач і відповідає за те, щоб зупинити війну і повернути всі окуповані території, а друга область – це Львівщина. Президент відчуває, що тут культивується успіх України, що саме Львівщина може стати регіоном, який за собою тягне всю нашу державу до стандартів Європейського Союзу. Окрім того, Львівщина, з точки зору Глави держави, має стати Фабрикою Європи. У нас усе для цього є».

Після урочистої церемонії відкриття робота Форуму проходить у п’яти практичних панелях. Зокрема, його учасники обговорюють питання стабілізації економічної ситуації в Україні в умовах сьогодення, аналізу стратегії діяльності нашої держави у напрямку євроінтеграції.

Йдеться про ситуацію в фінансовому та банківському секторах України, а також про проблеми та перспективи розвитку України, як ІТцентру. Окрема панель присвячена досвіду польських реформ. У форумі беруть участь народні депутати України, представники  органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ й інституцій, успішні підприємці, зацікавлені в економічному розвитку та євроінтеграції України, представники міжнародних економічних організацій та установ, зарубіжних фінансових та інвестиційних компаній, підприємств, зацікавлених у реалізації бізнес-проектів на території України».

Найпопулярніші новини сьогодні

27 Травня, 2017 Субота
26 Травня, 2017 П'ятниця
більше новин