Львів та Трускавець поділяться туристами

До нового туристичного сезону Львів та Трускавець готують спільну туристичну пропозицію


До нового туристичного сезону Львів та Трускавець готують спільну туристичну пропозицію

Про це учора, 18 лютого, розповіла начальник управління туризму міської ради Галина Малець.

За словами Галини, Львів пропонує розвивати туристичний продукт спільно з Трускавцем, що дозволить збільшити тривалість перебування гостей.

Львів ставить перед собою ціль продовжити перебування гостей

"Насправді, Львів ставить перед собою ціль продовжити перебування гостей у нашому місті. Завдяки чому, ми зможемо покращити, збільшити туристичну позицію. Зараз ми говоримо про Трускавець, оздоровлення, цікавий відпочинок з дітьми і подібне. Сподіваюся, що найближчим часом, з початком нового туристичного сезону зможемо виміряти наш результат”, - розповіла Галина Малинець, повідомляє прес-служба міськради.

Водночас, Трускавець приваблює туристів своєю екологією а різноманітними идами мінеральних вод, які вважаються одними з найкращих у всьому світі.

"Ми зараз усі доробки Львова намагаємося втілити у Трускавці. Якщо у Львові є досвід збільшення в рази кількості туристів, то ми також будемо намагатися адаптовувати до умов Трускавця. Тому що, Трускавець – це є бальнеологічний курорт, тут є своя специфіка. Але потрібно розуміти, що ці 400 тис. відвідувачів нашого міста Трускавця відрізняються від туристів Львова тим, що вони приїжджають на 20 днів, а до міста Львова на 1-3 дні”, - зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. 


Найпопулярніші новини сьогодні

27 Травня, 2017 Субота
26 Травня, 2017 П'ятниця
більше новин