Львівський клуб «МастерПіс» та Центр міжрелігійного діалогу «Лібертас» запрошують на тренінг у Грузію Лідія Батіг

В рамках програми Erasmus+Youth Exchange, з 17 по 26 липня в Телаві (Грузія)  триватиме тренінг «Cultural Art Gene». Учасниками буде молодь із семи країн світу – Нідерландів, Німеччини, Австрії, Туреччини, Грузії, Вірменії та України. Організатор заходу – «Stichting MasterPeace», а приймаюча організація – Caucasus Youth Nexus з Грузії.


Головна ідея проекту – обмін культурними надбаннями та традиціями за допомогою мистецтва і музики серед молодих людей з різних країн. На учасників чекають: дискусії та робота у групах, творчі майстерні, міжкультурні семінари, творчі художні та музичні майстер-класи, екскурсії / навчальні поїздки тощо. Крім того, ми залучають молодь до традиційного фестивалю Грузії «ART GENE». Після завершення проекту, всі учасники отримають Youthpass – спеціальний сертифікат.

За словами голови Клубу «МастерПіс-Львів», Тараса Дзюбанського,  тренінг буде чудовою нагодою для учасників з України представити нашу культуру та звичаї для молоді з інших країн. Одночасно, молоді люди зможуть пізнати культуру та звичаї інших.

Умови участі: переліт, проживання, харчування та участь – безкоштовні (в Грузії учасникам повернуть кошти за самостійно придбані квитки, що буде гарантією участі у заході зі сторони обраних учасників).

Дедлайн подачі заявок — 10 травня 2017 року. Детальніше: http://velychlviv.com/lvivskyj-klub-masterpis-ta-tsentr-mizhreligijnogo-dialogu-libertas-zaproshuyut-podavatysya-na-trening-u-gruziyi/

Найпопулярніші новини сьогодні

29 Липня, 2017 Субота
28 Липня, 2017 П'ятниця
більше новин