У НУ «Львівська політехніка» відбулося відкриття XVIII Міжнародного Фотоконкурсу «День-2016» у рамках «Днів «Дня» у Львові» Уляна Шпуляр

Сьогодні, 19 травня, у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» (вул. С. Бандери, 12) відбулася церемонія відкриття XVIII Міжнародного  Фотоконкурсу «День-2016» у рамках «Днів «Дня» у Львові» щоденної всеукраїнської газети «День».


«Є запрошення, які для мене є дуже важливими. І коли пан ректор запрошує на ту чи іншу подію – це означає, що я мушу бути, бо це є моя рідна Альма-матер.

Газету «День» я любив, люблю і буду любити завжди. А п. Лариса – є одна із наймудріших жінок, яких я в житті зустрічав. Тому, я щиро дякую вам за цю ініціативу, за цю постійну любов до міста Львова. Кожна ваша виставка – це як ковток свіжого повітря. Це нові враження, нові відчуття, нові емоції, тому я би хотів, щоб максимальна кількість гостей відвідали цю виставку і побачила ці прекрасні твори»,- зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Газета «День» – це бренд, який впізнаваний і в якого є довіра. «День» пропагує справжні цінності та несе в суспільство довіру. Переконаний, що вона виступає об’єднавчим началом, даючи людині можливість відчути себе самодостатньою і затребуваною. Матеріали та збірки, які публікує і видає газета «День», є надзвичайно актуальними.

Стіни Львівської політехніки вже давно стали домівкою інтелектуальних ініціатив «Дня». Про багаторічну плідну співпрацю газети з цим університетом крізь призму років і особистих вражень»,- говорить ректор Національного університету «Львівська політехніка», професор Юрій Бобало.

Міжнародний фотоконкурс, який проводиться щорічно від 1999 року, став найяскравішою «зіркою» у сузір’ї соціальних проектів газети «День». За цей час у містах України пройшла 121 фотовиставка, отримали нагороди 778 фотографів.

На виставці у Львові представлені близько 170 найкращих світлин XVIII Міжнародного фотоконкурсу.

Символом Фотовиставки «День-2016» обрано вінок – як метафору міцної, єдиної сім’ї. Цього року представлено свого роду великий сімейний альбом України, на конкурсних знімках – люди, які формують обличчя країни, події, якими вона жила останнім часом. Пріоритет – показати, як розвивається і дорослішає Україна.

Зауважимо, що у Львівській політехніці виставка найкращих світлин XVIII Міжнародного фотоконкурсу «Дня» триватиме з 19 травня до 4 червня. Не пропустіть нагоди поспілкуватися з командою газети наживо. А крім того – придбати новинку «Сестра моя, Софія…», бестселери попередніх років та оформити передплату на свій «День».

Також міський голова Львова запропонував, щоб фотовиставку «День-2016» через 2 тижні перенесли на площу Ринок, щоб більше охочих змогли розглянути світлини.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Серпня, 2017 Середа
22 Серпня, 2017 Вівторок
більше новин