У Львові родичам бійців УПА передали копії кримінальних справ НКВС

У рамках відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА, Львівська СБУ передала копії кримінальних справ НКВС проти членів національно-визвольного руху родичам бійців УПА. Про це пов


У рамках відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА, Львівська СБУ передала копії кримінальних справ НКВС проти членів національно-визвольного руху родичам бійців УПА.

Про це повідомили в управлінні Служби безпеки України у Львівській області.

Так, копії документів отримала зв’язкова Романа Шухевича, Ольга Фаустинівна Ільків («Роксоляна») та членкиня національно-визвольного руху, Анастасія Петричкович-Закидальська. У СБУ запевнили, що це не разова акція.

«До нас може звернутися будь-хто, хто постраждав від політичних репресій і отримати копію справи. Усього в архіві Управління наразі зберігається близько 60 тисяч томів на осіб, які були засуджені за політичними статтями. Також частково збереглися речові докази по справах, такі як світлини і інші артефакти, що стосуються тематики Українського визвольного руху, церкви, дисидентів, рукописні документи», - заявив керівник львівської СБУ, Олександр Ткачук.

У рамках події анонсували відкриття виставки, присвяченої 75-й річниці створення УПА, яке відбудеться 19 жовтня у Музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького".

Читайте також:

СБУ у Львові викрила угрупування, яке влаштовувало проплачені акції за кошти Кремля.

Як відзначать День захисника України й річницю УПА у Львові. Програма.

Активісти виступають проти продажу дитячого санаторію в елітному районі Львова.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Жовтня, 2017 Вівторок
23 Жовтня, 2017 Понеділок
більше новин