Екзотичний вид спорту «кануполо» запрезентують на фестивалі «НЕБУ-ХАЙ» Уляна Шпуляр

З 26 по 28 травня фестиваль Простір музики і руху «Небу-ХАЙ!» збирає друзів, у селі Березина (Миколаївський район, 50 кілометрів від Львова). Під час цього свята, кожен може спробувати себе у ролі «кануполіста». Це новий вид спорту, яким на Західній Україні до цього не займався ніхто.


Кануполо – це лише один із елементів розваг на третьому фестивалі «Небу-ХАЙ!». На фестивалі можна буде: позмагатись на скеледромі, побавитись у водний волейбол у басейні, повеслувати на каяках, стрибнути на велетенську подушку із 10-ти метрової висоти, а ще покопати м’яча на слизькому полі, пограти у пейнтбол чи поборотись у багнюці - загалом таких етапів буде понад 30.

Зазначимо, що територія фестивалю вільна від алкоголю. Увесь прибуток з продажу квитків організатори скерують на побудову соціальної спортивної школи у с. Березина, яку почали створювати на місці зруйнованої насосної станції. Саме тут місцевих хлопців і навчають кануполо та каякінгу, у планах створити ще секції боротьби та скелелазіння»,- зазначають організатори.

Довідка

Партнери заходу: управління молоді та спорту ЛМР, Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА, Миколаївська РДА, відділ промоції міста ЛМР, Дуже радіо, компанії «Авто Стандарт Груп», «Медовий блюз», «Ферозіт», «Вест-саунд», «Меркурій центр», магазини туристичного спорядження «Campus.ua», «Gorgany.com», «Команчеро», «Terra Incognita»

Контакти: Вікторія Долик, тел. 0931265141

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Серпня, 2017 Середа
більше новин