Львів’ян запрошують на змагання з карате «INTERNATIONAL UNION CUP» Уляна Шпуляр

У суботу, 20 травня, у приміщенні велотреку СКА (вул. Клепарівська, 39 А) відбудуться найбільші в Україні змагання з карате «INTERNATIONAL UNION CUP», організовані ГО Клуб спортивного карате «ЮНІОН» спільно з управлінням молоді та спорту ЛМР. Участь у цьогорічному, сьомому за рахунком INTERNATIONAL UNION CUP візьме рекордна кількість учасників – понад 750 представників 80 клубів з 15 країн Європи: України, Франції, Азербайджану, Швеції, Словаччини, Угорщини, Румунії, Болгарії, Білорусії, Польщі , Данії, Чехії, Латвії, Литви, Молдови. Змагатиметься за «золото» UNION CUP й срібний призер 52 Чемпіонату Європи з карате, що проходив 4-7 травня 2017 року в Туреччині, капітан збірної України з карате, львів’янин  Станіслав Горуна та переможці останнього чемпіонату Європи серед кадетів, юніорів та молоді – юніонці Анастасія Мястковська, Соломія Кміть, Рябошапко Кирил, Шостак Діана, Копитко Денис. Змагання проходитимуть в категоріях «ката» (демонстрація техніки) та «куміте» (поєдинки з суперником). Змагання починаються о 09.00 годині, офіційне відкриття – об 13.00. Вхід вільний.


У суботу, 20 травня, у приміщенні велотреку СКА (вул. Клепарівська, 39 А) відбудуться найбільші в Україні змагання з карате «INTERNATIONAL UNION CUP», організовані ГО Клуб спортивного карате «ЮНІОН» спільно з управлінням молоді та спорту ЛМР.

Участь у цьогорічному, сьомому за рахунком INTERNATIONAL UNION CUP візьме рекордна кількість учасників – понад 750 представників 80 клубів з 15 країн Європи: України, Франції, Азербайджану, Швеції, Словаччини, Угорщини, Румунії, Болгарії, Білорусії, Польщі , Данії, Чехії, Латвії, Литви, Молдови.

Змагатиметься за «золото» UNION CUP й срібний призер 52 Чемпіонату Європи з карате, що проходив 4-7 травня 2017 року в Туреччині, капітан збірної України з карате, львів’янин  Станіслав Горуна та переможці останнього чемпіонату Європи серед кадетів, юніорів та молоді – юніонці Анастасія Мястковська, Соломія Кміть, Рябошапко Кирил, Шостак Діана, Копитко Денис. Змагання проходитимуть в категоріях «ката» (демонстрація техніки) та «куміте» (поєдинки з суперником).

Змагання починаються о 09.00 годині, офіційне відкриття – об 13.00.

Вхід вільний.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Серпня, 2017 Середа
більше новин