«Наше завдання – збудувати якісні майданчики, залучаючи усі можливі структури, які працюють у мікрорайоні», - А. Садовий про спортивні майданчики Уляна Шпуляр

Міський голова Львова наголосив, що одним з пріоритетів розвитку міста є спорт, та зазначив, що посадовці будуть ретельно перевіряти усі спортивні майданчики, які вже збудовані або ще будуються у Львові, а у випадку виявлення недоліків, усі причетні до будівництва структури будуть їх виправляти.


Відтак, наприклад, на одному зі шкільних майданчиків після огляду вирішено  встановити освітлення, щоб продовжити термін його роботи впродовж доби, а також виправити певні недоліки.

«У вересні 2016 року до бюджету внесли додаткову стрічку на суму 3,5 млн. грн для проведення капітальних ремонтів шкільних спортивних майданчиків. Розпорядником коштів було управління молоді та спорту.

Зокрема, минулого року було виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведені роботи, власне, за адресою вул. Трильовського, 12.

Станом на сьогодні навчальним закладом розроблено правила та порядок використання шкільного стадіону: з 08.00 до 16.00 год. майданчик використовується навчальним закладом. Однак, для якіснішого використання спортивного майданчика, було  вирішено обладнати освітлення біля нього.

В мене є зауваження до огорожі та до покриття. Що стосується огорожі, то підрядну організацію зобов’язали провести заміну огорожі, а недоліки, які були в частині покриття, підрядна організація  усунула», - зазначила Галина Слічна, в. о. заступника міського голови з гуманітарних питань.

Мер Львова Андрій Садовий зазначив, що у місті є чіткі пріоритети розвитку, одним з яких є спорт.

«Маємо дати новий імпульс розвитку спорту і спортивним територіям у Львові. Зараз на посаді керівника управління молоді та спорту нова людина – креативна та думаюча, сподіваюсь, це дасть свій результат. Також якщо, наприклад, у школі є директор з креативним мисленням, який хоче зробити добре і постійно в контакті з батьками, то він організує роботу таким чином, що впродовж дня діти  займаються спортом, ввечері – батьки – все працює і взаємопов’язане. Це, щоб ви розуміли, проблема радянського періоду, коли будували, але на експлуатацію коштів не виділяли і воно усе переходило в руйнацію. Вважаю, що треба робити усе, щоб розвивати спорт. Тому наше завдання – збудувати якісні майданчики, залучаючи усі можливі структури, які працюють у мікрорайоні», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Додамо, загалом на балансі ЛКП «Спортресурс» є 16 майданчиків,  впродовж 2017 року у Львові відкрито 4 нових спортивних майданчики, а незабаром запрацюють ще 4.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Серпня, 2017 Середа
більше новин