2-3 серпня у Львові відбудеться семінар-тренінг на тему «Можливості та виклики для міських громад в умовах реформування місцевого самоврядування в Україні» Ірина Гошук

Як повідомили у КУ «Інститут міста», 2-3 серпня у Львові відбудеться семінар-тренінг на тему «Можливості та виклики для міських громад в умовах реформування місцевого самоврядування в Україні». 


До участі запрошуються депутати та працівники виконкомів рад міст обласного значення Львівської області, депутати районних рад та працівники райдержадміністрацій районів, адміністративними центрами яких є міста обласного значення, представники громадських організацій та спільнот, які працюють в темі децентралізації, розвитку громад, просторового розвитку міст та урбаністиці, представники ЗМІ та інші зацікавлені особи.

«Захід спрямований на висвітлення проблеми пасивної позиції громад міст обласного значення в процесах реформування влади в Україні, визначення переваг та викликів для процесу розвитку міст з боку реформи з децентралізації влади, визначення місця міських громад в процесі реалізації державної регіональної політики», - розповіли в КУ «Інститут міста»

Організаторами тренінгу є КУ Інститут міста за сприяння Представництва Фонду Фридриха Еберта в Україні.

Тренери семінару – представники Всеукраїнської мережі фахівців-практиків регіонального та місцевого розвитку РЕГІОНЕТ Олександр Іваніна (м. Полтава) та Юлія Малько (м. Полтава).

Детальна програма тренінгу: goo.gl/qz2egP

Реєстрація триває до 27.07 (включно)

Реєстрація за посиланням:  goo.gl/PJG7X1

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин