А. Садовий: «Кількість сміття, яку ми маємо куди вивезти, і та кількість, яку продукує місто, є неспівмірними» Прес-служба ЛМР

Для зниження небезпеки поширення інфекційних захворювань та зменшення неприємного запаху, перевізникам ТПВ буде дано доручення вивозити в першу чергу біологічні відходи. Це вимагатиме сортування та високого рівня відповідальності мешканців. Тож наступного тижня усі контейнери будуть позначені відповідним ознакуванням для окремого відсортовування органіки, скла, ПЕТ-пляшок та інших відходів. На цьому під час традиційного відеозвернення до мешканців міста акцентував мер Львова Андрій Садовий.


«Кількість сміття, яку ми маємо куди вивезти, і та кількість, яку продукує місто, є неспівмірними. Відтак, для зниження небезпеки поширення інфекційних захворювань та зменшення неприємного запаху, перевізникам буде дано доручення вивозити в першу чергу біологічні відходи.

Це вимагатиме сортування та високого рівня відповідальності мешканців. Наступного тижня усі контейнери будуть позначені відповідним ознакуванням для окремого відсортовування органіки, скла, ПЕТ-пляшок та інших відходів. Частина майданчиків уже мають таке ознакування, відтак прошу суворо їх дотримуватись.

Ще раз повторю - я розумію рівень занепокоєння людей і бажання, аби біля дому було чисто. Я лише дуже прошу львів’ян скерувати свою енергію не в деструкцію та перекриття доріг - цим ми лише ускладнимо і так непросту ситуацію в місті. Натомість, я закликаю локальних лідерів організовувати збори мешканців з метою пояснення важливості сортування», - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

СЛУХАТИ

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

19 Квітня, 2018 Четвер
18 Квітня, 2018 Середа
більше новин