А. Садовий: «Ми будемо вимагати звітів за кожну витрачену гривню міського бюджету та помагати львівським перевізникам вивозити відходи» Галина Пелих

Минулого тижня внаслідок висуненого ультиматуму місто передало функції вивезення та захоронення сміття обласній державній адміністрації. Також було зроблено перший платіж - 25 мільйонів гривень обласній владі. За це державні чиновники зобов’язалися не створювати перешкод для перевізників та гарантували безперебійність вивезення ТПВ. Однак, станом на кінець тижня проблеми все ще залишаються. Найскладнішою є ситуація в Шевченківському, Сихівському та Залізничному районах, де орієнтовно 25% майданчиків є переповненими, хоча в звітах області цього нема. На цьому у своєму щотижневому зверненні наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.


«Щодо ситуації в місті з вивезенням ТПВ. Минулого тижня внаслідок висуненого ультиматуму ми передали функції вивезення та захоронення сміття обласній державній адміністрації. Ми також зробили перший платіж - 25 мільйонів гривень обласній владі. За це державні чиновники зобов’язалися не створювати перешкод для перевізників та гарантували безперебійність вивезення ТПВ.

Однак, станом на кінець тижня проблеми все ще залишаються. На сьогодні найскладнішою є ситуація в Шевченківському, Сихівському та Залізничному районах, де орієнтовно 25% майданчиків є переповненими, хоча в звітах області цього нема. Моя позиція дуже проста – не займатися окозамилюванням. Ми будемо вимагати звітів за кожну витрачену гривню міського бюджету та помагати львівським перевізникам вивозити відходи», - сказав у щотижневому зверненні міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин