А. Садовий: «Ми є один-на-один з серйозною екологічною кризою» Прес-служба ЛМР

Системна та організована блокада міста, невиконання державними структурами меморандуму про зняття блокади, дали свої тривожні результати. На сьогодні понад 7000 тон сміття залишаються в місті і їх нема куди вивозити. Громаді Львова відмовили у допомозі. І вона є зараз один-на-один з серйозною екологічною кризою. На цьому під час традиційного відеозвернення до мешканців міста акцентував мер Львова Андрій Садовий.


«Коротко про оперативну ситуацію в місті. На початку тижня міська комісія з надзвичайних ситуацій звернулась до уряду з проханням про оголошення у Львові надзвичайної екологічної ситуації. На жаль, системна та організована блокада міста, невиконання державними структурами меморандуму про зняття блокади, дали свої тривожні результати. На сьогодні понад 7000 тон сміття залишаються в місті і їх нема куди вивозити.

Негативна відповідь від Прем’єр-міністра на наше прохання про запровадження режиму надзвичайної екологічної ситуації свідчить про одне - громаді Львова відмовили у допомозі. Ми є один-на-один з серйозною екологічною кризою», - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

СЛУХАТИ

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин