А. Садовий: «Ми отримуємо нуль офіційної реакції. Таке враження, що місто Львів не існує» Галина Пелих

Сьогодні у міській раді Львова відбулось позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, під час якого наголосили на погіршенні ситуації в місті з вивезенням та утилізацією ТПВ за останній тиждень. Оскільки жодної реакції від органів державної вдали на звернення минулотижневої комісії не було, сьогодні комісія буде повторно звертатись до голови ЛОДА, Секретаря РНБО, Уряду, Голови ВРУ та Президента України.


«Ситуація є не типова. Я працюю міським головою 11 років. І за той час було багато нештатних ситуацій в Україні і, зокрема, по Львову. Були різні нештатні ситуації: були буревії, були повені в Львівській області, були пожежі: Ожидів і нафтобаза. І завжди в подібних ситуаціях реакція була моментальна. Реакція була навіть не години, реакція була хвилини.

Мене дивує сьогоднішній стан ситуації, коли минулого тижня комісія надзвичайних ситуацій офіційно звертається до Уряду, обласної адміністрації, РНБО. Коли ми інформуємо Голову Верховної Ради, Президента про надзвичайну ситуацію… Ми не маєм права її вводити, тільки держава має право на цю дію! А ми отримуємо нуль офіційної реакції. Реакції нема. Таке враження, що місто Львів не існує. Йдуть якісь звинувачення, хамські висловлювання, але офіційної реакції, яка мала би бути, немає.

Натомість правоохоронні органи дальше вилучають документацію, викликають на допити членів комісії ТЕБ та НС. Це що, залякування? Щоб ми не збирались і не інформували громадськість у Львові і в Україні?

Такого в історії незалежної держави ще не було. Я такого не пригадую за 26 років. Я не знаю, як це назвати. Коли видно, що є біда, коли фізично нема куди вивозити відходи. Фізично нема куди! Коли дальше блокують наші машини, які офіційно вивозять відходи, документи всі є. Реакції нуль.

Ми будемо діяти виключно згідно з чинним законодавством. Ми сьогодні повторно подаємо звернення до Уряду, обласної влади, РНБО, тому що тільки вони мають право виступати з відповідною ініціативою. Ми сьогодні повторно інформуємо Голову Верховної ради, Президента.

Я підтримую сьогодні пропозицію пані Слічної, щоб ми звернулись персонально до всіх депутатів Верховної Ради, тому що Уряд є підзвітний Верховній Раді, щоб вони схаменулись, тому що вони державні чиновники, вони повинні працювати і виконувати Закони України, а не займатись політичними… навіть не знаю, яке слово назвати.

Ми робимо все, що в наших силах. В першу чергу треба вивозити органічні відходи, щоби мінімізувати біду. Інших варіантів я зараз не бачу», - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин