А. Садовий: «Ми суттєво покращимо комфорт пересування львівськими дорогами» Галина Пелих

У місті завершують ремонт важливої частини дороги на перехресті Личаківської та Мечникова. До 1-го вересня закінчать заміну трамвайного покриття на вул. Чернівецькій. А в 2018 році будуть ремонтувати ще дві великі вулиці: вул. Бандери та вул. Шевченка. Про це у щотижневому зверненні повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.


«Кілька слів щодо ремонтів доріг. Ми завершуємо ремонт важливої частини дороги на перехресті Личаківської та Мечникова. До середини липня це перехрестя буде відкрито для руху і ми перейдемо до наступного етапу ремонту – вверх до Пасічної. Там буде замінено трамвайну колію, всі підземні комунікації, а також дорожнє покриття. Роботи закінчимо до кінця року. 

До 1-го вересня завершимо заміну трамвайного покриття на Чернівецькій. По цьому об’єкту, а також по площі Двірцевій біля залізничного вокзалу, розробляється проект ремонту дорожнього покриття. Ремонт розпочнемо наступного року.

У 2018 році ще дві великі вулиці, які будемо ремонтувати, – це вул. Бандери та вул. Шевченка. Переконаний, що з введенням в експлуатацію цих вулиць, ми суттєво покращимо комфорт пересування львівськими дорогами», - сказав у щотижневому зверненні міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин