А. Садовий про будівництво сміттєпереробного заводу: «Розробка проекту триватиме 5 місяців і вже цього року ми зможемо розпочати перші будівельні роботи» Прес-служба ЛМР

Комунальне підприємство «Львівтеплоенерго» отримало повноваження для розробки проекту сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ-2. Будівництво сміттєпереробного заводу на цій території дозволить в перспективі використовувати технологію спалення сміття для виробництва додаткової теплової енергії для міста. Про це під час традиційного відеозвернення до мешканців міста сказав мер Львова Андрій Садовий.


«У п’ятницю ми ухвалили ще одне важливе рішення в справі поводження з ТПВ. Наше комунальне підприємство «Львівтеплоенерго» отримало повноваження для розробки проекту сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ-2. Як ви знаєте, раніше французька компанія Ежіс оприлюднила експертний висновок, яким визначила цю ділянку найбільш оптимальною для спорудження такого підприємства.

Будівництво сміттєпереробного заводу на цій території дозволить в перспективі використовувати технологію спалення сміття для виробництва додаткової теплової енергії для міста.

Розробка проекту триватиме 5 місяців і вже цього року ми зможемо розпочати перші будівельні роботи», - повідомив мер Львова Андрій Садовий.

СЛУХАТИ

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин