А. Садовий про кампанію щодо сортування сміття: «Ми вже виготовили першу партію – 50 тис наліпок» Христина Процак

Місто закликає мешканців та гостей Львова до активного сортування відходів. Відповідні наліпки будуть розміщені на сміттєвих контейнерах. Також мешканцям роздадуть інформацію у вигляді буклетів. Першу партію наліпок – 50 тис – вже роздрукували. Про це повідомив під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий. Також мер зазначив, що двірники міста отримають додаткову зарплату за роботу у важких умовах, у зв’язку з переповненими майданчиками з ТПВ.


«Ми на цю тему вже виготовили першу партію наліпок – 50 тис наліпок, багато інформаційних матеріалів, зараз визначаємо дільниці, де ми почнемо це робити.

Це робота на наступних 10-20 років. У Німеччині, Швейцарії, в інших країнах є дуже жорстке покарання за небажання людей сортувати. Це все регулюється грошима, в нас законодавчо це не передбачено. Тому ми можемо тільки просити. Наприклад, Галицький район – з початку цього року поставлені нові італійські майданчики, де чітко є сепарація по відходах. Цією сепарацією користується 5% людей. Велика просвітницька робота, велике переконання. Тут Львів має показувати приклад для всієї України. З іншого боку – цю роботу можна якісно провадити, коли буде забраний тиск і повністю знімається блокада. Тоді можна системно, ритмічно вивозити відходи щодня. Якщо тих 200 майданчиків завалені – яку там можна сепарацію робити? Усе це треба негайно прибирати. Мені боляче і по відношенню до мешканців, які там живуть, і по відношенню до наших двірників, які повинні з тим жити більше року часу. Це надзусилля. Тому ми на останній сесії міської ради прийняли рішення, що усі двірники міста Львова отримають додатково одну заробітну платню за те велике навантаження, яке вони мають», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, сортування передбачатиме чотири категорії: органічні відходи; змішані відходи; пластик; скло. 

Детальніше тут

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин