А. Садовий про Ryanair: «Те, що я знаю після розмови з керівниками компанії, то вони готові» Христина Процак

Міський голова Львова Андрій Садовий переконаний, що авіакомпанію Ryanair можна повернути в Україну. Для Львова відкриття 7 напрямків, які планувала компанія, - це 2 млрд грн в рік для малого та середнього бізнесу. 


«Летовище підписало угоду ще раніше, ця угода є. Проблема виключно політичного характеру. Я це питання проговорював і з міністром, і з Прем’єром, і з Президентом, коли він був у п’ятницю. Я чітко наголосив, що це імідж нашої держави. Не може бути так, що компанія літає у всі цивілізовані країни світу і всім вигідно, а в Україні щось особливе. В Україні особлива корупція.

Також є питання тих коштів, які залишає кожен турист, який прилітає в Україну. Я так розумію, що в Києві ніхто цього не рахує. Я Президенту показав, що тут 2 млрд грн в рік ми губимо через те, що не буде відповідного трафіку. Пан міністр озвучив, що переговори будуть тривати. Бо Ryanair – це серйозна компанія. Коли зі сторони України була потиснута рука і було прийнято кінцеву домовленість, а потім керівник державного аеропорту починає собі ці домовленості тлумачити – так поважні компанії не привикли працювати. Вони вирішили, що їх обдурили. Скільки тепер часу треба потратити, щоб цю довіру відновити, не відомо. Але це можна зробити. Те, що я знаю після розмови з керівниками компанії, то вони готові. Але вони не будуть поступатись своїми вимогами – або угода підписана буде їм передана, або цей процес може тривати роки», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
22 Квітня, 2018 Неділя
більше новин