А. Садовий про вивезення сміття: «Десять днів тому у нас була така ж ситуація, як сьогодні» Прес-служба ЛМР

Як повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, за попередню добу з міста було вивезено 955 тонн ТПВ, з них — 685 тонн — за угодами, які перевізники мали укладені раніше, і 270 тонн — за домовленостями, які уклали після комісії з питань ТЕБ і НС. Однак, станом на ранок переповнені ще 29% майданчиків житлового фонду. Критична ситуація по 260 майданчиках, переповнення на яких більше 2-4 тижня.


Відтак, станом сьогодні на ранок у місті з 1237 майданчиків житлового фонду перенакопиченими є 355 майданчиків, що становить 29%. У розрізі районів: Шевченківський – 106 не вивезених майданчиків, Залізничний – 18, Личаківський – 2, Франківський – 58, Сихівський – 171. Очищені всі майданчики у Галицькому районі.

Серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими є 12 майданчиків (з них: 5 – біля закладів освіти, 3 – біля закладів охорони здоров`я, 4 – біля супермаркетів), а це 5% від загальної кількості.

Загалом, за інформацією заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Бабака, 8 міст Львівської області приймають сміття зі Львова.

«Десять днів тому у нас була така ж ситуація, як сьогодні. Кількість критично перенакопичених майданчиків не зменшується, адже майже не вивозить сміття компанія АВЕ, також щодня місто продукує до 600 тонн сміття, яке теж треба вивозити», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин