А. Садовий: «Відтепер і до 30 червня 2019 року державна адміністрація несе повну відповідальність за ситуацію з ТПВ у місті Львові» Галина Пелих

У четвер Львівська міська рада ухвалила виплатити протягом 2-х років 600 мільйонів гривень обласній адміністрації та передати на цей період повноваження з організації вивезення та захоронення ТПВ. Обласна адміністрація взяла зобов’язання зняти теперішню блокаду та не чинити спроб організувати нові. Відтепер і до 30 червня 2019 року державна адміністрація несе повну відповідальність за ситуацію з ТПВ у місті Львові. Про це в своєму традиційному зверненні сказав міський голова Львова Андрій Садовий.


«Минулого тижня громада Львова отримала офіційний ультиматум від голови обласної державної адміністрації, в якому були перераховані умови для зняття сміттєвої облоги міста. Як я вже інформував, я прийняв рішення виконати більшу частину ультиматуму та винести відповідні проекти ухвал на сесію міської ради. Державні органи влади, які організували сміттєву блокаду та поставили місто на межу екологічної катастрофи, не залишали нам вибору.

Відтак, у четвер Львівська міська рада ухвалила ряд важливих рішень. Місто має виплатити протягом 2-х років 600 мільйонів гривень обласній адміністрації та передати на цей період повноваження з організації вивезення та захоронення ТПВ. Обласна адміністрація взяла зобов’язання зняти теперішню блокаду та не чинити спроб організувати нові. Відтепер і до 30 червня 2019 року державна адміністрація несе повну відповідальність за ситуацію з ТПВ у місті Львові», - сказав у зверненні міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин