А. Садовий: «Зараз головним нашим завданням після вивозу сміття є сортування та роздільний збір» Христина Процак

Міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу наголосив на необхідності роздільного збору та сортування сміття. Відтак, відповідну ухвалу готують на сесію міської ради в четвер. Також мер зазначив, що наприкінці цього року можуть розпочатись роботи з будівництва заводу на території ТЕЦ-2. 


«Зараз головним нашим завданням після вивозу сміття є сортування та роздільний збір. Ми відповідну ухвалу будемо розглядати на сесії ЛМР у четвер, що дуже важливо. Зараз ми виготовляємо відповідні наліпки і буде велика промоційна кампанія у межах міста, щоб ми були готові до роздільного збору і, щоб, у першу чергу, збирати органіку, яка дає неприємний запах. Але для цього спершу потрібно очистити ті майданчики, які переповнені, бо там ніякого роздільного збору не може бути», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер зазначив, що наприкінці цього тижня можуть розпочати роботи з будівництва великого комплексу на території ТЕЦ-2.

«Щоб збудувати сміттєпереробний комплекс, потрібно 2 роки: механічна переробка, компостування та третя частина – завод по глибинній переробці, а це вже більш високі технології і більші кошти. Зараз підписана угода на проектування: на першу частину листопада вже має бути готовий проект. Коли будемо мати проект, то нас чекає державна експертиза, а після цього дозвіл на початок будівельних робіт і сам початок робіт. Якщо буде сприяння, то у цьому році розпочнемо», - додав мер Андрій Садовий.

відео Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин