Аварійно-ремонтні роботи на магістральному водогоні завершили, розпочався запуск води. У місті працює 17 водовозок Христина Процак

Як повідомили в ЛМКП «Львівводоканал», аварію на магістральному водогоні між селами Чижиків та Печенія, вже ліквідовано. Зараз розпочато запуск води у систему. За прогнозами «Львівводоканалу», до насосної станції у Винники вода надійде після 20.00 год. Після того буде розпочато запуск води у систему для мешканців міста Львова. Завтра зранку планують відновити водопостачання Личаківського району у повному об’ємі. Зараз у місті працює 17 водовозок – комунальних, приватних та військових.


Нагадаємо, аварія сталась на складній ділянці магістрального водогону, де востаннє ремонт проводили ще в радянський період. Аварійно-ремонтні роботи тривали більше доби.

«Ремонтні роботи закінчили. 5 свердловин вже запустили. Три аварійні бригади ще на місці. Очікуємо, що вода на Винники надійде після 20.00 год. Після того воду з водозабірника буде подано у систему міста Львова, будуть заповнюватись насосні станції та мережі. На це потрібен час. Нормальне водопостачання може бути відновлено завтра зранку», - повідомили в ЛМКП «Львівводоканал».

Зараз у місті працює 17 водовозок, які надали ЛМКП «Львівводоканал», приватні фірми, а також військові частини.

Водовозки для мешканців розташовані за такими адресами:

вул. Лісна – Лисенка

вул. Довбуша – Кривоноса

вул. Ніжинська - Мучна

вул. Пасічна – Медової Печери – Майорівка

вул. Личаківська, 84 – Мечникова

вул. Грицая - О. Теліги

вул. Личаківська – Голинського

вул. Тракт Глинянський, 161-163

вул. Дж. Вашингтона – Шафарика.

Також дві водовозки поїдуть в м. Винники і будуть там за двома адресами орієнтовно о 16.00 год: вул. Кільцева, 2, та перехрестя вул. Івасюка – Винна Гора.

Також 1 тонна води у 6-літрових бутлях буде біля Личаківської районної адміністрації на вул. Левицького, 67. Мешканці також можуть приходити і брати цю воду для своїх потреб.

  • Вул. Пасічна, 83, Храм Благовіщення Пресвятої Богородиці
  • Вул. Личаківська, 175, Храм Покрови
  • Вул. Лисенка, 23, Храм Івана Золотоустого
  • Вул. Пасічна, 91, Храм Різдва Йоана Хрестителя
  • Вул. Личаківська – Мечникова, Храм св. Петра та Павла
  • Вул. Харківська, 47, Храм Холмської Ікони Божої Матері.

фото з місця аварії на магістральному водогоні 

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин