«AVE» сміття не вивозить. У районах координують з іншими компаніями щодо вивозу сміття майданчиків «AVE», - І. Маруняк Максим Бадік

За вихідні жодна машина компанії «AVE» не вивезла сміття. У районах Львова проводять засідання комісій ТЕБ і НС, щоб координувати з іншими компаніями вивіз сміття з майданчиків, з яких вивозила сміття компанія «AVE». Про це на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки повідомила заступник голови комісії Ірина Маруняк.


«Ситуація в місті щодо вивезення сміття є критичною. Не вивезено сміття з 403 майданчиків на території районів – вони є перенакопичені. На майданчиках сміття лежить більше місяця часу. Критичною є ситуація в трьох районах, зокрема Сихівський – 193 майданчики не вивезено, Шевченківський – 99, Франківський – 67, Залізничний – 38. На сьогодні 8,5 тис. тонн сміття, яке не вивезено, є біля контейнерних майданчиків. Для цього нам необхідно 850 машин. Ці машини, які маємо, є критично малі. Нам необхідно набагато більше машин для вивезення цього сміття.

Я дала команду всім керівникам та головам адміністрацій провести комісії ТЕБ і НС, тому що ситуація з компанією «AVE» є критичною. Компанія «AVE» сміття не вивозить. Жодної машини за вихідні не вивезено. Якщо порівняти динаміку п’ятниці та понеділка, то динаміка йде на погіршення. Тому голови районів проводять комісію ТЕБ і НС, щоб скоординувати роботу з іншими компаніями для вирішення питання вивозу сміття на майданчиках, які має вивозити «AVE», - зазначила заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ірина Маруняк.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин