Автомобіль ГАЗ 2410, який належить Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, можна буде придбати через систему ProZorro фото: прес-служба ЛМР

Сьогодні, 3 листопада, під час засідання виконавчого комітету прийняли рішення про відчуження з балансу ЛКП «Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького» основних засобів, а саме автомобіля ГАЗ 2410, який можна буде придбати через систему ProZorro.


«Це є старий автомобіль марки ГАЗ 2410 1988 року випуску. Але він є в незадовільному стані, фактично не підлягає ремонту або його ремонт буде дуже дорого коштувати. Він з 2012 року вже не експлуатується.

 Але найголовніше в тому, що ми хочемо, щоб він не стояв у гаражі, а продати його через систему ProZorro продажів. Можливо якісь поціновувачі старих автомобілів захочуть купити чи відремонтувати, чи експлуатувати його якось по-іншому. Тому продаж цього автомобіля буде здійснюватися через систему ProZorro», - зазначила Наталія Бунда, директор департаменту розвитку ЛМР.

Автомобіль ГАЗ 2410 перебуває на балансі Парку культури та відпочинку імені Б. Хмельницького з 2004 року. Цей автомобіль 1988 року випуску, перебуває у незадовільному стані, потребує капітального ремонту ходової частини та двигуна, відсутній акумулятор, кузов проржавів. З 2012 року він не експлуатується.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Січня, 2018 Вівторок
22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин