«Безпека країни насамперед залежить від безпеки у місті», - Матц Люнгвальд Романа Куць

Сьогодні, 16 серпня, відбулась зустріч заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка та начальника управління безпеки міста Юрія Діля з координатором регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні Матцом Люнгвальдом, на якій обговорили роботу Центру безпеки міста, реалізовані схожі проекти у інших країнах, а також можливості співпраці та створення спільного офісу у Львові.


На зустрічі з регіональним координатором КМЄС у Львові Матцом Люнгвальдом представники влади міста обговорили перебіг проектів та діяльність Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні у Львові.

«Дуже важливо, щоб у місті було взаєморозуміння між Муніципальною дружиною, Національною поліцією та Патрульною поліцією. Можна навіть проводити певні інтегровані курси із залученням цих установ. Безпека країни насамперед залежить від безпеки у місті. Від цього залежить безпека на дорогах, на вулицях, у громадських місцях і є багато чинників, які цю безпеку формують, один з них – встановлення камер відеоспостереження. Але важливо, щоб це було не просто спостереження, а обробка даних, що допоможе створити певну статистику різних ситуацій у місті. Я вважаю, що у Львові ми можемо втілювати спільні проекти, також проводити навчання для персоналу управління безпеки міста. Я радий зустрітися з вами і думаю, що на наступних зустрічах зможемо обговорити питання чи потреби, які є у міста Львова», - зазначив регіональний координатор КМЄС у Львові Матц Люнгвальд.

«На сьогоднішній день у нас є управління безпеки міста – модель офісу, який є у декількох європейських країнах. Завдяки 160-ти камерам спостереження, які встановлені по місту, ми маємо змогу оперативно реагувати на ситуації, які виникають. Місто повинне розвивати відеонагляд тому, що в іншому випадку наше туристичне місто не буде безпечним, а це дуже важлива складова як для туристів і мешканців, так і для залучення інвестицій.

Так як країна перебуває у стані війни, то на сьогоднішній день ми контролюємо центр міста і всі автомобілі, які заїжджають сюди: зчитуємо номерні знаки, і якщо цей автомобіль у розшуку, то протягом 5 секунд ці дані отримує Національна поліція», - зазначив начальний безпеки міста Юрій Діль.

«У Львові встановлено камери відеоспостереження, які фіксують різноманітні випадки, що стаються у нашому місті, але нам потрібна й майбутня співпраця для забезпечення безпеки у Львові. Щодо створення спільного офісу, то нам потрібно створити чітку програму, мати чітке розуміння ситуації та чітку позицію міста», - зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин