«Будемо робити все можливе, щоб підтримувати нашого львівського товаровиробника», - А. Садовий Романа Куць

Сьогодні на брифінгу міський голова прокоментував ситуацію з оновлення електротранспорту Львова, наголосив на важливості користування послугами українського товаровиробника та висловив свою позицію щодо польської фірми-переможця «PESA Bydgoszcz», яка виграла торги на поставку Києву 40 одиниць низькопольних 26-метрових трамваїв. 


«Ми розглядаємо три варіанти, яким чином поповнювати рухомий склад нашого електротранспорту. По-перше, потрібно якісно утримувати існуючі трамваї; по-друге, варто інвестувати кошти у капітальний ремонт; по-третє, слід купувати нові трамваї, але один такий коштує мінімум 30 млн. гривень.  Ми мали практику в місті, коли ми закупляли вживані трамваї в Німеччині, ця практика була надзвичайно якісною і виправдала себе. Такі пропозиції ми також на сьогодні отримали і ми їх вивчаємо. Щоб ви розуміли, нам бракує ще більше 40-а трамваїв. Якщо купити нові, то це буде надзвичайно велика сума, тому будемо підходити комбіновано: приводитимемо до пуття ті, які є в критичному стані, та купуватимемо нові, щоб підтримувати нашого виробника.

Як знаєте, в Києві провели тендер і виграла польська компанія «PESA Bydgoszcz», тобто в Польщі люди будуть мати більше роботи і більше зарплати, а український товаровиробник залишається осторонь. Тому будемо робити все можливе, щоб підтримувати нашого львівського українського товаровиробника», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин