Через три тижні завершать ремонтні роботи з реконструкції пл. Кропивницького: поруч збудують новий дитячий майданчик Анна Боцюн

Як повідомили у Галицькій районні адміністрації, реконструкція площі Кропивницького завершується. Через три тижні усі ремонтні роботи на площі будуть виконані в повному обсязі. Також біля площі розпочали роботи з облаштування нового дитячого майданчика.


«Реконструкція площі Кропивницького - це минулорічний проект. Нам його передала обласна адміністрація. Тому, найперше, ми звернулися в проекту організацію для коригування проекту, відповідно до теперішніх цін, та провели тендер з визначення підрядної організації, яка проводить реконструкцію. Тендер виграв ПП «Луць». На виконання робіт передбачено близько 1,5 млн. грн.

Через три тижні плануємо завершити усі роботи. На площі вже виконали замощення доріжок, облицювання стін та усунення різних ушкоджень, які виникли під час експлуатації площі. Зі сторони вул. С. Бандери зробили освітлення.

Також поруч буде збудовано новий дитячий майданчик. Наразі ми демонтуємо з цього місця деталі, які не підлягають реставрації чи відновленню, а згодом продовжимо мощення дороги та встановлення ігрових споруд, зокрема, буде облаштовано скейт-парк», — розповів Ігор Савка, начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації.

Найпопулярніші новини сьогодні

25 Квітня, 2018 Середа
більше новин