Департамент фінансової політики ЛМР отримав повноваження здійснювати розрахунок з ЄБРР від імені Львівської міської ради Ганна Пищула

Виконавчий комітет затвердив рішення «Про виконання гарантійних зобов’язань Львівської міської ради перед Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР)», згідно з яким уповноважено департамент фінансової політики ЛМР від імені Львівської міської ради здійснити виконання договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту по теплопостачанню між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку.


«Ми є гарантом перед ЄБРР за кредит, який отримало ЛМКП «Львівтеплоенерго». Однак, зараз заблоковані рахунки ЛМКП «Львівтеплоенерго», зокрема, валютний рахунок.

Таким чином, щоб виконати наші гарантії перед Європейським банком, пропонується кошти, в сумі 3,5 млн. грн., які були передбачені в бюджеті розвитку внести в статутний фонд ЛМКП «Львівтеплоенерго» передбачити для департаменту фінансової політики і ми, як гаранти, напряму перекажемо їх Європейському банку», - розповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.

Відповідно, згідно прийнятого рішення виконавчого комітету, уповноважено департамент фінансової політики ЛМР від імені Львівської міської ради здійснити виконання договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту (операційний номер 39300) від 19.11.2013 між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку на суму 3,5 млн. грн.

Прийняте рішення буде розглядатися на сесії Львівської міської ради 14 вересня.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин