Депутати підтримали скасування ухвали міської ради від 29.07.2010 № 3808 Прес-служба ЛМР

Сьогодні під час засідання сесії Львівської міської ради депутати більшістю голосів - 45 за, підтримали скасування ухвали міської ради від 29.07.2010 № 3808.


«Це технічне питання на реалізацію Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Ми вже доволі довгий час – близько півтора роки, не приймаємо подібних рішень, але зараз юридичний департамент просто «підчищає» всі документи нормативного і ненормативного характеру, які в нас існують в міській раді з цього приводу», - наголосила під час доповіді директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

«Статтею 1 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» передбачено, що спільне майно багатоквартирного будинку - приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення, а також будівлі і споруди, які призначені для задоволення потреб співвласників багатоквартирного будинку та розташовані на прибудинковій території, а також права на земельну ділянку, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі та споруди і його прибудинкова територія.

Відповідно до ч. 2 ст. 5 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» спільне майно багатоквартирного будинку не може бути поділено між співвласниками, і такі співвласники не мають права на виділення в натурі частки із спільного майна багатоквартирного будинку.

Враховуючи вищенаведене, у зв’язку з дією вказаної вище законодавчої норми, застосування ухвали міської ради від 29.07.2010 №3808 «Про затвердження Положення про порядок приєднання допоміжних приміщень» є таким, що не відповідає нормам даного закону.

Беручи до уваги ч. 2 ст. 5 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 11, 327, 328, 379, 382 Цивільного кодексом України, ст.ст. 4, 5, 6, 7,100 Житлового кодексу Української РСР, пропонуємо розглянути проект ухвали «Про скасування ухвали міської ради від 29.07.2010 № 3808»,- йдеться у пояснювальній записці юридичного департаменту ЛМР до ухвали.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Березня, 2018 Четвер
більше новин