«Депутати попросили це питання сьогодні не розглядати», - А. Садовий щодо відсторонення від виконання обов’язків Інни Свистун Марія Демчина

Сьогодні під час сесії міської ради мер Львова Андрій Садовий сказав, що питання про відсторонення від виконання обов’язків начальника управління комунальної власності Інни Свистун депутати попросили сьогодні не розглядати. Водночас він заявив, що Інна Свистун – принциповий і чесний керівник, і багатьом може не подобатися її принципова позиція щодо управління комунальним майном.  


«Депутати попросили це питання сьогодні не розглядати. Пан Ворко сказав, що це питання не треба сьогодні розглядати. Інна Свистун – це чесна, принципова, порядна людина, депутат обласної ради, керівник управління, до якого я маю велику повагу і пошану.  Я буду їй допомагати в усіх добрих справах, які вона робить, бо вона є еталоном чесності і порядності. Багатьом не подобається її позиція, бо вона не дає вкрасти комунальне майно», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у вівторок тимчасова депутатська комісія з перевірки діяльності управління комунальної власності міста презентувала звіт роботи і запропонувала відсторонити від виконання обов’язків начальника управління комунальної власності Інни Свистун. Як повідомила після звітування депутатів Інна Свистун, на засідання цієї комісії її не запросили жодного разу, а інформація, озвучена депутатами, не відповідає дійсності, і навела конкретні приклади. Вона зауважила, що найголовнішим зараз є процес повернення майна у комунальну власність і покарання винних, тому депутати мають допомагати і максимально сприяти у якнайшвидшому і відкритому проведенні цього процесу, адже головні фігуранти справи викрадення мають зв’язки у Генеральній Прокуратурі та податковій і, за її словами, по всіх об’єктах, які вибули в попередні роки, жодна винна людина на сьогодні не покарана.  

Також у мерії відбулось декілька засідань комісії, створеної відповідно до розпорядження міського голови, яка вивчає факти незаконного відчуження значної кількості об’єктів комунального майна у місті Львові. На останньому засіданні комісії розглянули кількість і характеристику об’єктів, які були викрадені за 2015-2017 роки, розповіли про основні способи незаконного відчуження приміщень і напрацювали пропозиції, як  запобігти подальшим випадкам викрадення комунального майна як на місцевому, так і на державному рівні, адже схожі факти викрадення майна з комунальної власності є в багатьох містах України.  

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин