Депутати прийняли ухвалу про оптимізацію діяльності управління капітального будівництва Ганна Пищула

Депутати Львівської міської ради підтримали ухвалу «Про врегулювання питання діяльності управління капітального будівництва Львівської міської ради». Відповідно до  прийнятої ухвали, штатна чисельність працівників УКБ буде скорочена. Це рішення пройшло обговорення і було підтримане депутатськими комісіями.


«УКБ має борги ще 2012 року. Їх заборгувала держава УКБ, а воно, в свою чергу, боргує виконавцями робіт. Загальна сума боргу 146 млн грн. Станом на сьогодні рахунки УКБ заблоковані. Тому ми постійно вирішуємо питання оплати зарплати для 18 працівників, які там працюють. Знаходиться управління на вул. Горбачевського. Площа приміщення – близько 540 м2.

Тому, з метою оптимізації діяльності управління, пропонуємо встановити чисельність працівників УКБ в кількості 4 особи – це директор, бухгалтер і дві людини, які будуть здійснювати технічний нагляд. Це дозволить зекономити бюджетні кошти та вивільнити приміщення, яке вони зараз займають», - доповів Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Найпопулярніші новини сьогодні

17 Грудня, 2017 Неділя
16 Грудня, 2017 Субота
15 Грудня, 2017 П'ятниця
більше новин