До кінця тижня триватиме налаштування роботи боллардів у центрі міста Ганна Пищула

Як повідомив Юрій Діль, начальник управління безпеки міста ЛМР, до кінця тижня триватиме синхронізація та налаштування роботи боллардів. Поки болларди в центральній частині міста працюють у ручному режимі.


«Під час грози, яка була в липні, блискавка влучила в щит управління. Внаслідок чого згоріла центральна плата і з 28 липня усі 5 боллардів, які розташовані в центральній частині міста, перестали працювати.

Тому, ми змушені були замінили головну плату керування. Довелося її замовляти закордоном і чекати на доставку, оскільки в нас не виготовляють таке обладнання.

Також, за цей час, ми замінили 1 боллард розміщений на перехресті вул. Руської і вул. Підвальної.

Зараз відбувається налаштування роботи боллардів з системою керування. Синхронізація та налаштування триватиме до кінця тижня», - розповів Юрій Діль, начальник управління безпеки міста ЛМР.

Як повідомили у ЛКП «Муніципальна варта», на заміну обладнання було витрачено 264 тис. грн.: 147 тис. грн – вартість болларда, 117 тис. грн – вартість нової плати для системи керування.

Нагадаємо, з 2014 року у Львові, в центральній частині міста, розпочали працювати болларди - пристрої, які регулюватимуть заїзд у пішохідну зону. Болларди відкриватимуться на час проїзду міського електротранспорту, спецтранспорту та автомобілів міських комунальних служб.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин