До кінця тижня триватиме налаштування роботи боллардів у центрі міста Ганна Пищула

Як повідомив Юрій Діль, начальник управління безпеки міста ЛМР, до кінця тижня триватиме синхронізація та налаштування роботи боллардів. Поки болларди в центральній частині міста працюють у ручному режимі.


«Під час грози, яка була в липні, блискавка влучила в щит управління. Внаслідок чого згоріла центральна плата і з 28 липня усі 5 боллардів, які розташовані в центральній частині міста, перестали працювати.

Тому, ми змушені були замінили головну плату керування. Довелося її замовляти закордоном і чекати на доставку, оскільки в нас не виготовляють таке обладнання.

Також, за цей час, ми замінили 1 боллард розміщений на перехресті вул. Руської і вул. Підвальної.

Зараз відбувається налаштування роботи боллардів з системою керування. Синхронізація та налаштування триватиме до кінця тижня», - розповів Юрій Діль, начальник управління безпеки міста ЛМР.

Як повідомили у ЛКП «Муніципальна варта», на заміну обладнання було витрачено 264 тис. грн.: 147 тис. грн – вартість болларда, 117 тис. грн – вартість нової плати для системи керування.

Нагадаємо, з 2014 року у Львові, в центральній частині міста, розпочали працювати болларди - пристрої, які регулюватимуть заїзд у пішохідну зону. Болларди відкриватимуться на час проїзду міського електротранспорту, спецтранспорту та автомобілів міських комунальних служб.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин