До завтра триває прийом заявок на участь в конкурсі стартапів StartupCompetition, що відбудеться у межах конференції «ІТ Арена» Романа Куць

До завтра, 20 вересня, триває прийом заявок на участь в конкурсі стартапів StartupCompetition, який відбудеться у межах найбільшої техконференції Східної Європи ІТ Арена, що проходитиме 29 вересня -1 жовтня у Львові.


У конкурсі Startup Competition цього року візьмуть участь 100 стартапів з України та Європи. До участі запрошуються стартапи, які були засновані не давніше, ніж 2 роки тому, і мають, принаймні, демо-версію свого продукту. Організаторам важливо відкрити нові імена, революційні ідеї, тому якщо стартапи мають вже залучені інвестиції, то вони не мають перевищувати 100 тис доларів.

До 27 вересня команда організаторів ІТ Арени обере найцікавіші стартапи до участі в конкурсі. А 29 вересня вже почнеться саме змагання – нон-стоп пітчинг стартапів. Конкурс триватиме протягом цілого першого дня конференції, у кінці якого спеціальне журі вибере 10 кращих. Протягом другого дня конференції, 30 вересня, кращі 10 стартапів презентуватимуть свої ідеї вже на головній сцені конференції, після чого журі обере переможця.

До складу журі цього року увійдуть представники TechCrunch, 500 Startups, Indiegogo тощо. Цього року на ІТ Арену приїдуть також представники відомих світових акселераторів таких, як 500 Startups, Hubraum, Startup Wise Guys, а також інвестиційних фондів, щоб вибрати 10 найкращих, які отримають можливість пройти навчання у найкращих наставників та залучити інвестиції на розвиток ідеї.

Минулого року переможці конкурсу отримали можливість презентувати свої розробки на кращих стартап-конкурсах світу – квитки на участь у Startup Safari та запрошення на Slush 100 Pitching competition, на Grand Finale at Central European Startup Awards. Окрім того, усі фіналісти конкурсу отримають знижку на квитки на ІТ Арена 2018.

Реєстрація на участь в конкурсі за тут.

Детальніше на сторінці події у Facebook.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин