Електротранспорт Львова оновлюється: завершується капітальний ремонт вже 5-го трамвая Ганна Пищула

ЛКП «Львівелектротранс» продовжує відновлювати трамваї та тролейбуси міста. На початку серпня на маршрут виїде ще один відновлений трамвай. 


«Пілотний проект оновлення трамваїв та тролейбусів, стартував ще минулого року. Повна модернізація передбачає модифікацію форми кабіни водія, обшивку кузова довговічним алюмо-композитним матеріалом відновлення та фарбування поруччя, монтаж світлодіодних ламп для рівномірного освітлення салону, ремонт системи обігріву салону, ремонт крісел, цілковиту заміну підлоги, заміну шиб на тоновані, що відповідають сучасним стандартам.

Додатково на модернізованому трамваї будуть розміщені три електронні вказівники маршрутів, а саме: у передній боковій та задній частині вагону. Бюджет модернізації одного трамвая може складає близько 650 тис грн», - розповів Володимир Ковалів, головний інженер ЛКП «Львівелектротранс».

Відповідно до запланованих графіків, усі ремонтні роботи мають бути завершені на початку серпня. Відтак, у першій декаді останнього літнього місяця на маршрутах Львова курсуватиме ще один капітально відновлений трамвай.

Нагадаємо, за 2016 та першу половину 2017 років у рамках пілотного проекту з модернізації трамваїв та тролейбусів, відреставровано та модернізовано уже 4 трамваї (№ вагонів 1053, 1030, 1100, 1088) та 4 тролейбуси (№ машин 512, 541, 552, 578).

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Січня, 2018 Вівторок
22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин