Ernest Airlines збільшує кількість польотів зі Львова в Італію двома новими напрямками: Венеція та Неаполь Уляна Шпуляр

Сьогодні, 8 грудня, о 16.00 год. відбулася прес-конференція з нагоди відкриття двох нових авіарейсів Львів-Неаполь та Львів-Венеція авіакомпанією «Ernest Airlines».


«Я дуже дякую, що ви тут зібралися не більше, ніж за місяць. Для нас велика честь знову бути тут усього лише за місяць і представляти вам два нових рейси, а саме у Венецію та у Неаполь», - розповів Chady El Tannir, представник Бізнес-девелопера Ernest Airlines.

Фото: Олександр Мазуренко

«Дуже приємно, що, коли є перший крок – є другий крок, є багато наступних кроків. Те, що сьогодні після Мілану ми маємо і всі мають змогу літати до Неаполя і до Венеції. Безперечно, ми розуміємо, що ці рейси пов’язані із тим, що є багато українців в Італії, які зможуть використовувати ці рейси.

Ми бачимо, що у Львові збільшується кількість конференцій, у Львові з’являється досить багато закордонного бізнесу, який працює в галузі ІТ чи в інших галузях. І дуже критичним є сполучення. Коли є сполучення, тоді відбуваються події, а коли його немає, то ми, на жаль, втрачаємо таку можливість», - зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

«Вітаю усіх львів’ян з відкриттям ще двох італійських напрямків. Надзвичайно щаслива, що сьогодні Італія стає для нас більше популярною, різноманітною і більш доступною.

Ми знаємо, що італійський ринок для нас не новий, тобто у нас вже були рейси до Венеції, до Неаполя, але я надзвичайно рада, що саме сьогодні ми маємо нового лоукост-перевізника Ernest Airlines, який відкрив саме ці маршрути і вони для нас усіх є доступними. Я сподіваюся, що найближчим часом частоти будуть збільшені саме на ці маршрути.

Завантаженість тих рейсів також говорить, що рішенням було вдалим. На існуючих напрямків ми завжди мали 80% загрузки. Сьогодні, з першого рейсу з Неаполя прибуло 150 пасажирів, і це дуже великий показник, це, майже, 80-90% заповнення. І це, майже, перший раз в історії така подія, що на першому рейсі маємо таке заповнення», - зазначила Тетяна Романовська, генеральний директор МА «Львів» ім. Данила Галицького».

Також, починаючи з 2018 року,  буде запропоновано між двома державами послуги Air Cargo (Авіаперевезень), базовий інструмент для збільшення економічних відносин між Італією і Україною.

Нагадаємо, 20 жовтня 2017 року перший літак Ernest Airlines прибув у Міжнародний аеропорт імені Данила Галицького з аеропорту Бергамо Оріо Аль Сіріо, Мілан. Рейсом відкрилася нова сторінка історії, яку робить італійська компанія в 2017 році.

Довідка

Компанія «Ernest Airlines» була створена групою шведських та італійських інвесторів у 2015 році. «Ernest Airlines» отримала Сертифікат європейського авіаперевізника 11 квітня 2017 року та почала виконувати рейси з Італії 1 червня 2017 року на Airbus A319. Компанія придбала Airbus A320 у серпні та планує ввести в експлуатацію ще два Airbus A320 у період від грудня 2017 до квітня 2018 року. Ціни на квитки починаються від 49 євро, включно із податками. Квитки можна купити он-лайн на офіційному сайті авіакомпанії flyernest.com та: у туристичних агенціях; в основних он-лайн туристичних агенціях; з використанням GDS, Глобальної дистриб’юторської системи (за кодом H1); у касах львівського та київського аеропортів.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
22 Квітня, 2018 Неділя
більше новин