«Галичартбуд» передає місту у пожертву нежитлові приміщення на просп. Червоної Калини, 58 Марія Демчина

Сьогодні під час сесії депутати проголосували за ухвалу «Про прийняття у власність територіальної громади м.Львова нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини, 58». Це нежитлові приміщення під індексами IV, V загальною площею 95,8 кв. м., які безоплатно передає місту Корпорація будівельних підприємств «Галичартбуд».


«Зазначені приміщення добровільно у пожертву передає корпорація будівельних підприємств «Галичартбуд». Площа приміщень – 98,5 кв.м., і воно може використовуватися як бібліотека, медіатека, місце, де будуть займатися з дітками. Приміщення передається безоплатно, без виникнення жодних додаткових зобов’язань, тобто це добра воля корпорації», - зазначила під час розгляду питання директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Так, до Львівської міської ради надійшло звернення від Корпорації будівельних підприємств «Галичартбуд» від 08.09.2017 р. № 98, що Корпорація готова безкоштовно передати у в якості пожертви на користь територіальної громади м. Львова нежитлові приміщення № IV, V загальною площею 95,8 кв.м., які розташовані за адресою просп. Червоної Калини, 58.

Найпопулярніші новини сьогодні

17 Грудня, 2017 Неділя
16 Грудня, 2017 Субота
15 Грудня, 2017 П'ятниця
більше новин