Галицька районна адміністрація прозвітувала про проведену роботу у 2017 році Ганна Пищула

Галицька районна адміністрація прозвітувала про проведену роботу у 2017 році. Голова районної адміністрації Андрій Зозуля розповів про ремонти вулиць, хідників та облаштування громадських просторів на території району.


На замовлення районної адміністрації протягом 2017 року проведено ремонти доріг по вулицях: вул. Замкнена, вул. Митрополита Андрея та облаштування паркінгу біля Львівського державного цирку.

Відремонтовано хідники по вул. Костюшка, вул. Стрийській (на ділянці від вул. Франка до вул. Дзиндри) та двір буд. № 4 по вул. Турецькій. Також розпочато роботи із капітального ремонту вул. Рутковича.

Ремонтні роботи поточного характеру проведено на території району по вулицях: вул. Листопадового Чину, вул. Рилєєва, вул. Матейка, вул. Снопківська, пл. Міцкевича, пр. Свободи, вул. Зелена, вул. Вірменська, вул. Театральна, вул. Шота Руставелі, вул. Опришківська, вул. Винниченка, вул. Словацького, вул. Кривоноса, вул. Підвальна, вул. Університетська, вул. Кобилянської, вул. Драгоманова.

Також протягом 2017 року облаштовані громадські простори, зокрема, проведено роботи на таких об’єктах: облаштування дитячого майданчика біля пам’ятника С. Бандері та завершення об'єкта будівництва «Виготовлення пам’ятника С. Бандері з реконструкцією пл. Кропивницького у м. Львові»; проведено благоустрій площі біля пам’ятника Т. Шевченка та площі Є. Маланюка із встановленням питного фонтану, який у зв’язку із зимовим періодом законсервований.

Проведено роботи по реалізації проектів громадського бюджету, а саме: капітальний ремонт двора на вул. Кирила і Мефодія, буд. 29/31; капітальний ремонт з одночасним облаштуванням громадського простору біля буд. 36, 36а, 38, 40, 42 на вул. Стрийській.

Також у 2017 році проведено роботи щодо облаштування комфортної зупинки громадського транспорту на вул. Дорошенка,9.

На замовлення районної адміністрації проводились інші поточні роботи щодо підтримання благоустрою території району в належному стані. А саме: санітарне прибирання, очистка дощоприймачів, встановлення дорожніх знаків, турнікетного огородження, декоративних металевих та чавунних стовпців для унеможливлення заїзду автотранспорту на тротуари. Для мінімізації ДТП роботи з нанесення розмітки виконувались по всій території району, акцент був поставлений на ознакування пішохідних переходів біля шкіл за допомогою встановлення експериментальних дорожніх знаків «Діти на дорозі».

Нагадаємо, площа Галицького району становить 593,5 га. На території району знаходиться біля 300 пам’яток архітектури державного значення, що складає 96% від їх загальної кількості в м. Львові і 1700 - місцевого значення (відповідно 50%). В районі зосереджені основні державні установи міста та області, вищі навчальні заклади, храми, монастирі, театри, музеї, банки. На території району проживають 61078 мешканців. Центральна частина Галицького району є в межах історико-архітектурного заповідника та включена до історичної спадщини ЮНЕСКО.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин