Громадська рада при управлінні туризму департаменту розвитку ЛМР висловила свою підтримку стосовно роботи авіакомпанії Ryanair в Україні Романа Куць

Громадська рада при управлінні туризму департаменту розвитку Львівської міської ради вважає за необхідне висловити свою позицію відносно проблем, які виникли в компанії Ryanair в Україні. 


«Ми вважаємо, що прихід в Україну найбільшого в Європі дешевого авіаперевізника є ознакою долучення до спільного авіапростору та дає можливість нашим громадянам відчути на собі усі переваги безвізового режиму, мати можливість порівняти співвідношення «ціна-якість» з іншими перевізниками, непринижуючи власну гідність в багатогодинних чергах на наземних пунктах перетину кордону. Наявність такого перевізника в Україні є індикатором надійності та безпеки для туристів з Європейського союзу. А галузь туризму, на цей момент, є одна з небагатьох конкурентних галузей економіки нашої країни, яка успішно саморозвивається, незважаючи на відсутність суттєвої підтримки з боку держави.

Втрата цього перевізника підірве репутацію України як надійного партнера.

Підтримка такого типу дешевих перевезень, на нашу думку, повинна бути на рівні підтримки міського електротранспорту, який завжди є дотаційний, але надає послуги для великого загалу, зменшуючи цим соціальну напругу та розшарування суспільства.

Ми вважаємо, що опрацювати ефективні механізми компенсації втрат аеропортів можна в найкоротші терміни, при залученні представників туристичного бізнесу, яких чомусь до переговорів не залучають. Зі свого боку готові долучитись усіма доступними нам ресурсами до вирішення нагальної для галузі проблеми», - йдеться в повідомленні громадської ради при управління туризму департаменту розвитку Львівської міської ради.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин