Громадський простір на вул. Зубрівській – Морозній матиме підсвітку, як на пл. Митній Христина Процак

На вул. Зубрівській – Морозній тривають роботи з облаштування громадського простору. Ці роботи мають завершити цьогоріч. Як розповіла Олександра Сладкова, начальник відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку», громадський простір матиме таку підсвітку, як на пл. Митній.


«На вул. Зубрівській - Морозній є пам’ятник чорнобильцям, там проживає багато чорнобильців. Місцева громада у класичному стилі оновила церкву. Церква просила про велику площу. Ми почали шукати компроміс, завдяки Сихівській адміністрації ми цей компроміс знайшли. Минулого року ми облаштували пішохідну алею. Зелені насадження вартували 27 тис грн і це оплатив один з мешканців, який побажав залишитись невідомим.

Територія складається з ділянки церкви, є ділянка міста. Церква допомагає облагороджувати там, де їхня територія. Проект фіналізується цього тижня. Передбачається перепланування доріжок, мощення газонів, освітлення, декоративна підсвітка так, як зроблено на пл. Митній. Будуть лавки, урни для сміття. Буде 14 паркомісць, два з них буде спеціально призначено для маломобільних груп населення. Ми досягли компромісу по вигляду площі. Цього року мають бути завершені роботи. Цього року це один з 30-ти об’єктів, які вже зроблені. Ще 12 громадських просторів плануємо завершити. Думаю, ми перші в Україні по цьому показнику», - розповіла Олександра Сладкова, начальник відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку».

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин