Капітальний ремонт вул. М. Голубця перебуває на стадії завершення: на виконання робіт було виділено 6 млн гривень Романа Куць

У Личаківському районі міста Львова за проектом ЛКП «Інститут просторового розвитку» капітально ремонтують вул. М. Голубця. Це перехідний проект, на який у 2016 році було виділено 2,1 млн гривень, а у 2017 році – 3,9 млн гривень. Станом на сьогодні роботи з реконструкції цієї вулиці перебувають на стадії завершення. Про це розповів голова Личаківської районної адміністрації.


Ця вулиця замощена бруківкою, тут зроблено водовідведення, кишені для заїзду машин, спеціальні підвищення для сповільнення руху транспорту і безпеки мешканців», - зазначив голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський.

«Вулиця М. Голубця розташована в складних рельєфних умовах, тому була справжнім випробуванням в плані водовідведення. Вулиця М.Голубця запланована як вулиця спільного використання. Вона стала ще одною ланкою львівської веломережі (велошлях з Майорівки до Винників). Для заспокоєння руху використано новий для Львова технічний засіб – «берлінська подушка», який дуже ефективний в плані зниження швидкості. У той же час велосипедисти і візочки мають простір оминути цю подушку. Шість таких подушок встановлено вздовж тої частини вулиці, що ремонтується. У багатьох місцях зроблені розширення, щоб автівки могли там паркуватися, не перешкоджаючи рухові на дорозі», - зазначили в ЛКП «Інститут просторового розвитку».

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин