«Коли ми починали проект будівництва трамвайної колії на Сихів, то ніхто не вірив, що це буде зроблено», - А. Садовий Романа Куць

Під час пленарного засідання міський голова Львова прозвітував про реалізовані масштабні проекти у сфері житлового господарства та інфраструктури у минулому році, зокрема розповів про будівництво трамвайної колії на Сихів.


«Стосовно інфраструктури, то у минулому році ми виконали надзвичайно великий обсяг робіт по вул.Садовій, вул.Мечникова – вул.Личаківській, по мосту на вул.Городоцькій, по вул.Київській, вул.Русових, вул.Нечуя Левицького. Також нам вдалось втілили у реальність масштабний проект – трамвайну колію на Сихів. Станом на сьогодні збудовано 11,5 км колії, щоб ви розуміли, це є більше, ніж у всіх містах України за роки незалежності разом взятих. Коли ми починали проект будівництва трамвайної колії на Сихів, то ніхто не вірив, що це буде зроблено, 99% людей критикувало нас. Зараз ми плануємо наступні етапи і перебуваємо у проектній частині продовження трамвайної колії через стадіон «Арена Львів» - вул. Стрийську – вул. Княгині Ольги», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин