«Коли є велика кількість пільговиків, то ніяка економіка не працює», - С. Бабак Романа Куць

На сьогодні в країні є 24 категорії пільговиків, які мають право на пільговий проїзд в транспорті. Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства на брифінгу зазначив, що ціни на проїзд у маршрутних таксі зараз не підніматимуть, оскільки люди, які оплачуватимуть за проїзд, не зможуть стабілізувати ситуацію, адже більшість пасажирів – пільговики.


«Економічно обґрунтований тариф на електротранспорт — 3,70 грн. І при цьому тарифу ми працюємо в збиток, бо різницю оплачують з міського бюджету. Якщо казати про автомобільний транспорт, то попередні розрахунки показують тариф  6 грн. Ми не говоримо про підняття тарифу. Фахівці кажуть, що у нас 24 категорії пільговиків. Якщо ми говоримо про підняття ціни, то люди, які оплачуватимуть за проїзди, не зможуть стабілізувати ситуацію, адже не може бути така кількість пільговиків. Нам треба вирішити це питання. Всі хочуть, щоб було безкоштовно та якісно, і щоб хтось за це окремо платив.

Якщо у людини є заслуга перед державою, то їй доплачують до пенсії. А у транспорті повинні всі рівно платити. Коли є велика кількість пільговиків, то ніяка економіка не працює. Проїзд вартістю 4 грн буде ще довго, ми ще не підніматимемо вартість», - зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин