КУ «Інститут міста» запрошує усіх зацікавлених на публічну зустріч «Культура, молодь і місто» Ірина Гошук

Команда КУ «Інститут міста» запрошує усіх зацікавлених осіб на публічну зустріч «Культура, молодь і місто». Зустріч відбудеться 20 лютого (вівторок) о 18.30 год. в 108 ауд. міської ради (І поверх, площа Ринок 1).


«Запрошуємо долучитися до напрацювання карти можливостей залучення молоді до культурного життя Львова та обговорити, зафіксувати способи, які роблять культурні продукти цікавішими для молодого населення нашого міста.

Під час обговорення кожен зможе ознайомитися з проектами, які спрямовані на залучення молоді до культури у Львові, а також визначити як молодь може долучитися до збереження культурної спадщини Львова. Ми зможемо зрозуміти як молодь через культуру може впливати на міське середовище і як культура може сприяти вирішенню соціальних проблем молоді.

Очікуємо, що ця зустріч буде актуальною та потрібною для культурних менеджерів, митців, діячів культури, студентів з факультетів культурології, і не тільки, молоді в цілому», - повідомили у КУ «Інститут міста».

Експерти обговорення: Христина Бойко - координаторка освітніх програм Центру міської історії Центрально-Східної Європи, Мар'яна Куземська - асистентка кафедри культурології УКУ та Тарас Попович - скульптор, учасник мистецької Групи 162.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Березня, 2018 Вівторок
19 Березня, 2018 Понеділок
більше новин